navigace novinky o seriálu epizody postavy titulky fórum
» Tornáda zatočila s televizními programy

Tato neděle měla být pro fanoušky televizních show Seth MacFarlanea velkou událostí. Velký "crossover" Family Guy, American Dad a The Cleveland Show měl osvěžit vysílání ve stylu televizních crossoverů z 80tých let. Příroda se však rozhodla zakročit a "drobnou" změnou počasí ve vybraných amerických státech donutila FOX k odložení epizod, pravděpodobně až na příští sezónu.

Hlavním důvodem je, že celý crossover se měl točit kolem hurikánu, který postihne epizody všech tří seriálů. Úžasnou shodou okolností ale Spojené státy postihla série tornád, která si vyžádala stovky životů a zanechala jižní části Spojených států v ruinách. FOX situaci zvážil a rozhodl, že by bylo příliš kruté nyní hurikánovou epizodu odvysílat. Pro celý tříepizodový večer to však znamená odsun až na příští sezónu. S trochou štěstí už ne tornádovou sezónu.

Tento týden budou tedy odvysílány pouze opakování starých epizod. Nové epizody American Dad! se dočkáme až příští týden, kdy bude odvysílán díl Home Wrecker.

A co si o celé věci myslíte vy? Měli ve FOXu využít neskutečné náhody, kdy se skutečné počasí shodlo s počasím v připravených epizodách? Nebo rozhodli správně, když nechtěli spojovat druhou nejvražednější sérii tornád v americké historii se speciálním Animation Domination večerem? Podělte se o vaše názory v komentářích.

Vydáno: 01. 05. 2011 | Autor: Babant
blog comments powered by Disqus