navigace novinky o seriálu epizody postavy titulky fórum
» 100. Epizoda American Dad! Nechybí velký dort a oslava.

MacFarlane měl krátké dostaveníčko s herci, scénáristy a vůbec celým štábem seriálu American DAD! Sešli se aby oslavili významný milník sta epizod, které za poslední čtyři roky společně vytvořili.

Herci a scénáristé seriálu American DAD! stojí u velkého dortu s motivy seriálu při oslavě sté epizody.

Na takovéto oslavě samozřejmě nemohl chybět obří dort, zdobený ve stylu seriálu. Po jeho slavnostním rozkrojení pronesl Seth MacFarlane několik slov, poděkoval všem zúčastněným, mimo jiné i Michaelu Barkerovi a Mattu Weitzmanovi, kteří se prakticky starají o běh této show. Proběhlo také speciální čtení, či tzv. table-read, sté epizody.

Seth MacFarlane samotný se však nemohl dlouho zdržet, protože pospíchal zpět na přípravy nových epizod Family Guy. Dle jeho vlastních slov je momentálně jejich kalendář tak přeplněný, že se jim do něj nevejdou ani věci na kterých by chtěli pracovat. Jako například na scénáři k prvnímu Family Guy filmu.

No doufejme, že to s tím kalendářem nebude tak zlé a že se dočkáme nejenom celovečerního filmu ale také další stovky epizod American DAD! a že za čtyři roky společně s tvůrci seriálu oslavíme dvoustou epizodu.

Vydáno: 03. 05. 2009 | Autor: Babant
blog comments powered by Disqus